UNAFORT - офіційний представник MARTOR в Україні
Click to order

ПРО КОМПАНІЮ MARTOR

Компанія MARTOR є провідним світовим лідером, який пропонує безпечні рішення для промислового різання. Сімейне підприємство з м. Золінгер (Німеччина) протягом 75 років об'єднує якість та інновації у виробництві ріжучих інструментів преміум-класу для промислового та професійного використання. На сьогоднішній день товарний знак MARTOR, завдяки численним партнерам і дилерам, представлений в більш ніж 70 країнах світу, в тому числі, і в Україні.
ЧОМУ ПРОФЕСІОНАЛИ ОБИРАЮТЬ MARTOR?
Професійний інструмент
Ми виробляємо професійні ножі, в основі яких лежать унікальні технології безпеки. Великі торговельні компанії, логістичні компанії, автомобільні концерни та інші підприємства вивели операції ручного різання на професійний рівень і скоротили до мінімуму травмування лезами.
Ексклюзивні рішення
Високоякісні безпечні ножі придатні для великої кількості різноманітних операцій різання та розрізання різних матеріалів, як-от багатошаровий картон, папір, пластикові стрічки для обв'язування пакування, скотч, мішки, плівки, різне пакування, а також для відкривання запаяних у плівку піддонів.
Безпека та дизайн
Ножі з сертифікацією GS задають стандарти в галузі охорони праці. На основі трьох розроблених технологій безпеки ми створюємо нові ідеї для оптимальних рішень різання і практичної зручності застосування. Вам сподобається проста і безпечна заміна леза, ергономіка і дизайн наших ножів.

КОНТАКТИ

Не соромтеся писати та телефонувати нам. Ми дуже любимо спілкуватися з нашими клієнтами.

+38 044 393 0090

info@martor.com.uaMARTOR Ukraine

вул. Феодори Пушиної, 13

Київ

Україна

03115