UNAFORT - офіційний представник MARTOR в Україні
Click to order

ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ MARTOR

Що ви можете отримати додатково?
Наши услуги максимально приближены к потребностям клиента: к вашим вопросам и пожеланиям, а также к тому, что происходит на вашем предприятии.
В MARTOR Ukraine с вами работает персональный консультант из службы поддержки клиентов. И прием заказа, и консультирование по продукции осуществляются с неизменно высоким качеством MARTOR и с характерной для MARTOR заботой о клиентах.
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
1
Консультування на робочому місці
Крім телефонних консультацій ми пропонуємо послуги технічних консультантів на робочому виробничому місці. Компетентно і професійно - від невеликих хитрощів до масштабного обходу робочих місць, якщо йдеться про комплексні рішення для різання. Ви можете перевірити наші рішення прямо у себе на виробництві.
2
Інструктажі та тренінги
Наша мета - підвищити безпеку праці на вашому підприємстві. Наші технічні консультанти проводять тренінги на підприємстві та беруть участь у заходах з техніки безпеки. Крім того, ваші працівники можуть навчитися поводження з безпечними ножами за допомогою відеотренінгів, що підвищить їхню готовність до застосування нових інструментів.
3
Сервісна інформація
Каталоги та проспекти - це стандартна пропозиція. А чи знайомі ви з постерами MARTOR з техніки безпеки? Чи бачили ви докладні схеми ножів? Або відеотренінги MARTOR? Комплекс допоміжних засобів допоможе впровадити на підприємстві надійне і безпечне рішення для різання, розроблене спільно з вами. Це і є сервіс у стилі MARTOR.
4
Швидка доставка на підприємство
Компанія MARTOR швидко і надійно поставляє продукцію зі складу в Києві. Якщо продукції раптом не виявиться в Україні, ми оперативно замовимо її для вас із м. Золінгер. Вас приємно здивують високоякісне окреме пакування та інструкція із застосування кількома мовами - у цьому MARTOR теж професіонал.