UNAFORT - офіційний представник MARTOR в Україні
Click to order
НОВОСТИ

Новий MARTOR SECUNORM уже в продажу!

Компанія MARTOR у м. Золінген розширює асортимент своїх захисних ножів з автоматичним втягуванням лез. Новий SECUNORM 300 вражає своєю універсальністю, надійністю та простотою використання і важить лише 52 грами. MARTOR - один із провідних світових виробників і постачальників рішень для безпечного різання - з партнерами та дилерами в понад 70 країнах світу. Віхою в історії MARTOR став запуск 1976 року першого у світі сертифікованого TÜV-захисного ножа. Тепер легендарний SECUNORM PROFI знайшов свого гідного спадкоємця у 2018 році з SECUNORM 500.

Зараз ми вийшли на нове коло з новим SECUNORM 300, "маленьким братом" легендарного ножа SECUNORM 500. Він нагадує його майже в кожній деталі, тільки ручка виготовлена зі стійкого до стирання чорного пластику замість срібного алюмінію. Це призводить до того, що вага SECUNORM 300 всього 52 грами.

Це напрочуд низька вага для універсального ножа, призначеного для вимогливої роботи і частого використання. Це також надзвичайно зручно для професійних користувачів, які насолоджуватимуться винятковою ергономічністю ручки та двостороннім повзунком із м'яким захопленням для звільнення леза. SECUNORM 300 поставляється в комплекті із заокругленим або загостреним трапецієподібним сталевим лезом. За бажанням, можна використовувати трапецієподібне лезо з кераміки.

Майже 2 см глибина різання ідеально підходить для відкривання упаковки і різання картону до 3-х шарів, мішків, пластикової обв'язки, плівки, текстилю тощо. І як тільки різання закінчиться, автоматичне втягування леза захищає користувача від травм. Новий продукт MARTOR ще й має просту і зручну заміну леза.