UNAFORT - офіційний представник MARTOR в Україні
Click to order
НОВОСТИ

Обирай металеве або керамічне лезо!

Компанія MARTOR, провідний виробник і постачальник ножів безпеки у світі, розширюють свій асортимент лез із трьома новими високоякісними керамічними лезами. Вони можуть бути використані в існуючих ножах, надаючи клієнтам гнучкість водночас розширюючи спектр використання своїх ножів.
Клієнти MARTOR завжди користувалися великою кількістю вибору рішень для виконання завдань за допомогою безпечного різання. Наприклад, вибір між універсальними та спеціальними ножами, між алюмінієвими та пластиковими рукоятками, або між ножами з різними типами техніки безпеки. Тепер ми додали нову категорію: керамічні леза. Ця гнучкість дає можливість у виборі між використанням сталевого або керамічними лез.

Обидва типи лез точно підходять до наявних ножів MARTOR. Це означає, що клієнти, при різанні з новим керамічним лезом, залишаються захищеними технологією безпеки MARTOR. Вони також, як і раніше, матимуть комфорт і ергономічність, притаманний усім виробам MARTOR. Для початку ми випустили лінійку наступних керамічних лез: два трапецієподібних леза 60099C і 65232C і прямокутне лезо 92С. Керамічні леза MARTOR виготовлені з оксиду цирконію високої якості, завдяки чому залишаються гострими дуже тривалий час. Це робить їх ідеальними для широкого діапазону ріжучих матеріалів: 2-шаровий картон і плівки, скотч і тонкий пластик. Вони мають у 12 разів більший термін служби, ніж рівнозначні сталеві леза, таким чином значно зменшуючи необхідність зміни леза. Керамічні ножі також мають спеціальні хімічні та фізичні властивості, наприклад, відсутність іржі, нейтральність до хімічних процесів.