UNAFORT - офіційний представник MARTOR в Україні

SECUMAX 350

MARTOR
350001
520,00
грн.
780,00
грн.
Виробник: MARTOR (Німеччина)
Номер для замовлення: 350001
Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці
(10 ножів у картонній пакувальній коробці)
Розмір (Д x Ш x В): 154 x 12 x 40 мм
Вага продукту: 37 г
Глибина різу: 6 мм
Основний матеріал: Склопластик
Сертифікат GS S 60131131


Моделі SECUMAX 350 поєднують у собі багатофункціональність, комфорт і виняткову безпеку. SECUMAX 350 має безліч переваг, серед яких - інноваційна зміна леза. Цей інструмент може різати будь-який поширений матеріал: від плівки до обв'язки пластиковою стрічкою і двошарового картону. Клейку стрічку він теж чудово розсікає. При цьому його настільки приємно тримати в руці, що не хочеться випускати.

ГОЛОВКА ДЛЯ ЛЕЗА "2 В 1"
Подвійна функція і подвійне застосування: як лезо, так і різець для клейкої стрічки можна використовувати двічі. Головка для леза легко і повністю виймається для повороту або заміни.

ПРИХОВАНЕ РОЗТАШУВАННЯ ЛЕЗА
SECUMAX 350 не має виступаючого гострого леза. При цьому головка для леза настільки тонка, а обидві ріжучі кромки настільки великі, що цим інструментом можна надійно відкривати коробки з двошарового картону та багато іншого.

ЗАПАСНЕ ЛЕЗО В РУКОЯТЦІ
Міняти лезо - легко і просто, для цього вручну відкрийте рукоятку з верхнього боку. Таким чином ви відкриєте "магазин" і зможете вставити запасне лезо. Одночасно відпускайте стопор головки для леза "2 в 1".

НЕЙМОВІРНА ЛЕГКІСТЬ
Ріже як важковаговик, але важить як легковаговик - лише 37 г. Тому навіть часте різання не видаватиметься виснажливим. "Полегшена" і конструкція леза: оскільки воно незнімне, воно не загрожує вашим пальцям.

ЕРГОНОМІЧНА ФОРМА
Ви користуєтеся лівою чи правою рукою? У принципі, не має значення. SECUMAX 350 підходить для будь-якої руки. Вигин зовнішніх сторін, приємне м'яке покриття і рубчики на рукоятці підвищують "комфорт носіння".
Смотрите также
Click to order